Одлична куќа со 4 соби, 3 км од море, еко локација, Кошарица

Košarica, Бугарија – ID 13417
165,000 Евра
Површина 137 m2
Достапно 4+кк
Море 3 000 m
услуга 13 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Семејна куќа на еко локација и блиску до плажа!

Нудиме комплетно опремена двокатна семејна куќа во комплексот „Чаирите“ во Кошарица.

Куќата е со вкупна површина од 137 м2 и има три ката и се состои од пространа дневна соба со кујна, три спални соби, бања со тоалет, тераса со поглед на базен.

Чаирите се наоѓа на една минута возење од одморалиштата Сончев Брег и Свети Влас со развиена урбана инфраструктура - продавници, ресторани, аптеки итн. Растојанието од Сончев Брег е само 1 км. На територијата на самиот комплекс гостите и сопствениците имаат на располагање:

- 2 базени;

- детски базен;

- зона за релаксација;

- 2 барови;

- ресторан;

- продавница;

- простор за печење на скара;

- СПА центар;

- Детско катче;

- 24-часовно обезбедување;

- паркинг;

Редовната автобуска линија ја поврзува Кошарица со Сончев Брег и

Не сама од себе. Куќата се наоѓа во помал комплекс, во кој има базен, простор за релаксација, паркинг, одржување на заеднички простории. Надоместокот за одржување е 12,5 €/м2 годишно.

Одлична понуда по добра цена, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

број на спратови
3
Достапно
4+кк
Површина
137 m2
Плац
150 m2
Корисна површина
137 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
137 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
50 m
Доктор
1 km
Кафетерија
960 m
Ресторант
660 m
Бар
770 m
Училиште/градинка
2 km

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

5% гарантиран принос, голем пентхаус со голема покривна градина, опремен по цена!
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна цена
155 m2
3+кк
4/4
4 000 m
260,000 Евра
Šipka vpravo
Инвестициска вила со гарантиран поврат од 5 до 8% со голем плац и базен
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
144 m2
3+1
1 000 m
532,000 Евра
Šipka vpravo
Голема вила со базен и земјиште гарантирано враќање од 5 до 8% годишно
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
232 m2
4+кк
350 m
493,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00