Нови апартмани со различна големина, блиску до море, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6127
192,000 Евра
Површина 110 m2
Достапно 3+1
Спрат 7/8
Море 600 m
Состојба Готово

Новоизградени станови од различни димензии со 1 и 2 спални соби, посебна кујна, големи тераси, гаража и магацин. Во зграда со модерен и функционален дизајн, која е дизајнирана да уживате и во плажата која е оддалечена 600 метри и во заедничките простории. Резиденцијата има заеднички базен, терени за весла, игралиште, скара, големи површини во градината. 5 минути. има трговски центар „Ла Марина“, рекреативен центар, стоковни куќи... Нудиме повеќе видови на станови за купување. Уникатна можност за купување стан во Ла Кала.. 1 соба - распродадена. Гаража и опционално складирање. Има 10 апартмани со 2 спални со цена од 176.000 евра и 3 доградби 2+1 по цена од 210.000 евра.

Спрат
7
број на спратови
8
Достапно
3+1
Површина
110 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Продавница
510 m
Доктор
650 m
Кафетерија
410 m
Ресторант
200 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
410 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00