Наместена куќа 3 соби со сопствен базен и простран двор, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 5817
119,995 Евра
Површина 120 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Нудиме одличен дом со три спални со едно купатило изграден од Монсора. Приватен базен и поплочена тераса. Овој имот се продава и комплетно наместен.

Имотот е простран и има убав поглед на планините.

При влегувањето во имотот имаме лесен и воздушен салон/трпезарија со отворен план со клима уред и гранит бар за појадок. Целосно опремената кујна има низа модерни ѕидни и основни плакари, комплетни со гранитни работни површини и завршени со многу високи стандарди.

Има две двокреветни спални соби, од кои и двете имаат корист од модерни вградени гардероби. Семејната бања е опремена со катче за туширање со стаклен екран, тоалет и модерен мијалник.

Однадвор на имотот има приватен базен и асфалтирана тераса напред и странично, обезбедувајќи простор за релаксација и медитерански начин на живот или трпезарија под отворено небо. Скалите на страната на имотот, кои имаат шкаф за складирање одоздола, водат до голема солариум/тераса за сончање со плочки со прекрасен поглед на планината во сите правци.

Има и заеднички базен кој може да се користи како и сопствен приватен базен и градини со многу простор за шезлонги. Овој имот со мало одржување би направил прекрасен постојан дом или викендичка на сонце или многу атрактивен предлог за изнајмување.

Имотот се наоѓа во тивка област на секогаш популарниот терен за голф Residential Camposol. Кампосол (земјата на сонцето) лежи во природна, широка долина и е опкружена со различни планински масиви и прекрасни отворени, тркалачки села. Кампосол има корист од теренот за голф со 18 дупки и два трговски центри, и двата со голем број локални објекти. Кампосол е лесно 15 минути возење од плажата Мед и Пуерто де Мазарон. До аеродромот Корвера (Мурсија) е 30 минути и до Аликанте 1 час.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
120 m2
Плац
120 m2
Корисна површина
119 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
118 m2
Продавница
1 km
Доктор
2 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
1 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00