Наместен 1 соба со поглед на базен во комплекс Сес Дримс, врвна цена, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 5950
59,500 Евра
Површина 38 m2
Достапно 1+кк
Спрат 4/5
Море 300 m
Состојба Готово

Нудиме комплетно наместен стан со 1 спална соба во комплексот Sea Dreams во Свети Влас, Бугарија. Станот е со површина од 38 м2 и се наоѓа на четврти кат. Се состои од дневна соба со кујна, бања со тоалет и тераса со поглед на базен. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Комплексот нуди различни опции за спорт, рекреација и забава: базен за возрасни со детски дел, зона за релаксација, рецепција, 24-часовно обезбедување и одржување, зелени површини, детско игралиште, паркинг. Надоместокот за одржување е 9 €/м2 годишно.

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
38 m2
Корисна површина
38 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
70 m
Доктор
290 m
Кафетерија
510 m
Ресторант
40 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
190 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00