Локален престој приватен стан Д88

Razlog, Бугарија – ID P327
од 84 Евра За ден
advert.person_size
4 hosté
advert.beds
4 lůžka
2× единечен кревет,1× брачен кревет
balcony Балкон
pool_count базен
wifi интернет
aircondition клима уред
kitchen_full комплетно опремена кујна
bath када
shower туш кабина
tv телевизор
iron пегла
vacuum правосмукалка
lift лифт
bar бар
restaurant ресторант

Семеен стан со две спални соби

Станот располага со дневна соба со опремена кујна (чини, рерна, рингла, чаши, чаши, садови, прибор за јадење; електричен чајник; инстант кафе, чај, шеќер, крем); трпезарија (трпезариска маса и столици); дневна со 2 софи и 1 брачен кревет.2 балкона едниот со поглед на планина а другиот на Разлог.Станот е простран и многу добро опремен.Можно е користење и камин.Дрва можете да нарачате преку прием.

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 132 Евра За ден
Февруари 132 Евра За ден
Март 132 Евра За ден
Април 132 Евра За ден
Мај 121 Евра За ден
Јуни 121 Евра За ден
Јули 132 Евра За ден
Август 132 Евра За ден
Септември 121 Евра За ден
Октомври 121 Евра За ден
Ноември 121 Евра За ден
Декември 84 Евра За ден
Продавница
6 km
Доктор
6 km
Кафетерија
800 m
Ресторант
400 m
Бар
820 m
Училиште/градинка
810 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00