Комплетно опремени 2 соби во елитниот комплекс Месембриа Палас на Сончевиот брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 7162
55,500 Евра
Површина 42 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/6
Море 500 m
услуга 13 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме стан во елитниот комплекс „Mesembria Palace“ на Сончевиот брег. Станот е со вкупна површина од 42м2 и се наоѓа на трет кат од шест ката.

Распоред: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса. Станот се продава наместен и опремен.

Комплексот Месембриа Палас се наоѓа во непосредна близина на најчистата и најголемата плажа на одморалиштето - „Какао плажата“ и шеталиштето во Несебар. Месембриа Палас е единствен по својата убавина и местоположба, затворен комплекс со секакви погодности и забава кои се својствени за хотелите од највисока класа и стандард на светско ниво. Располага со отворен и внатрешен базен, зона за релаксација, фитнес центар, кафуле, игралиште за фудбал и одбојка, терен за мини голф и 24-часовно обезбедување. Надоместокот за одржување е 13 евра/м2. Оддалеченоста од плажата е само 500 метри, сите удобности се на непосредна близина.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
42 m2
Корисна површина
36 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
200 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
140 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00