Изнајмување 2 соби со поглед на море за 3 лица, 250 m од морето, Драч, Албанија

Durres - Kavaja Rock, Албанија – ID P334
од 44 Евра За ден
advert.person_size
3 hosté
advert.beds
3 lůžka
1× единечен кревет,1× брачен кревет,1× дополнителен кревет
balcony Балкон
aircondition клима уред
washer машина за алишта
kitchen_full комплетно опремена кујна
shower туш кабина
tv телевизор
iron пегла
lift лифт
accessible инвалидски пристап
bar бар
restaurant ресторант

Нудиме 2-собен стан за изнајмување во Драч, Албанија. Вкупната површина е 60 м2.Се наоѓа на 8 кат во зграда од 10 ката со лифт. Распоредот е влезен хол, пространа дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Опремен е со клима уред.

Се наоѓа на околу 250 м од морето.Во близина има многу ресторани и продавници.Достатокот до аеродромот во Тирана е 35км.

Резервирај термин

Месечен ценник

Јануари 44 Евра За ден
Февруари 44 Евра За ден
Март 44 Евра За ден
Април 44 Евра За ден
Мај 44 Евра За ден
Јуни 44 Евра За ден
Јули 44 Евра За ден
Август 44 Евра За ден
Септември 44 Евра За ден
Октомври 44 Евра За ден
Ноември 44 Евра За ден
Декември 44 Евра За ден
Продавница
1 km
Доктор
1 km
Кафетерија
80 m
Ресторант
30 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
810 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00