Инвестициски стан, три купатила, тераса на покрив и базен покрај море

Trikomo, Кипар – ID 8955
337,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 200 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Топ за инвестирање. Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Моментално го нудиме овој инвестициски стан со 3 соби по непобедливи услови! Станот има три купатила, три тераси, од кои едната е голема тераса на покривот каде што може да се изгради пергола, џакузи или скара, заеднички базен. од терасата на покривот ќе има прекрасен поглед на морето и планините. Во близина на проектите ќе се гради и јахта клуб.

Под одредени услови можете да добиете попуст од 4% под пазарната цена, затоа не двоумете се да ме контактирате.

Предавањето е во рок од 30 месеци по уплата на депозитот, но ќе плаќате 5 години и тоа без зголемувања! Станот на тој начин делумно ќе ви помогне со доплата на имотот. Веднаш ќе го изнајмиме, за што со задоволство ќе ви помогнеме.

Можете да го изнајмите и користите станот 3 години пред да платите 100% од цената на имотот.

Ова се најдобрите услови на островот. Во близина, инвеститорот има уште три други проекти каде што можете целосно бесплатно да ја користите целата инфраструктура како воден парк, фитнес, велнес, плажа и сл.

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во рестораните + други поволности.

Зошто нови згради во Северен Кипар?

Најдобрите приморски инвестиции во светот за 2021 година според Форбс.

Просечната годишна апрецијација на новите згради во последните две години е најмалку 30%

Целогодишно изнајмување и интересно враќање на новите згради

Цените од 55.000 CZK по м2 во проекти со пет ѕвезди со богата инфраструктура, сепак, цените постојано се зголемуваат, па затоа е најдобро да се инвестира во почетната фаза на проектите

План на рати до 5 години без зголемување

Идеално место за пензионирање

Заштита на правата на инвеститорите (со задоволство ќе објасниме за време на личен состанок).

Најниски трошоци за живот и трошоци за вода, струја, гас и гориво.

Данок на имот помал од 3 CZK по m2/годишно.

Една од најбезбедните земји во светот со низок криминал.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
100 m2
Корисна површина
90 m2
Тераса
54 m2
Балкон
6 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00