Големо казино, одлична можност за инвестирање, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 5911
1,500,000 Евра
Површина 450 m2
Море 10 m
Состојба Готово

Ние нудиме на продажба одлично казино веднаш на плажа, Сончев Брег, Бугарија. Во зградата се достапни: камери, микрофони, телевизори, просторија со опрема за прислушување и опрема за надзор. Казиното се продава без автомати. Вкупната изградена површина е 450м2. Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации!

Поглед на море
Да
Површина
450 m2
Корисна површина
450 m2
Паркинг
Да
Продавница
270 m
Доктор
250 m
Кафетерија
70 m
Ресторант
70 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00