Еднособен стан со поглед на море, во Тиват

Tivat, Црна Гора – ID 7659
160,000 Евра
Површина 44 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 750 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Нудиме на продажба еднособен стан во Тиват, на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 44 м2 и се наоѓа на 3 кат.

Распоред: дневна поврзана со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса со поглед на море. Станот е комплетно наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Секоја соба има пристап до терасата, која нуди страничен поглед на градот и морето. Станот се наоѓа во нова зграда.

Пред зградата има заштитен паркинг.

Во комплексот има базен, кој може да го користат само жителите на зградата.

Продавници, кафулиња, ресторани, пошта и сите важни институции се на непосредна близина од станот. Станот е на само 750м од море.

Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
44 m2
Корисна површина
42 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
260 m
Доктор
90 m
Кафетерија
200 m
Ресторант
190 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
280 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00