Целосно опремена 1 соба со поглед на море во комплексот Краун Форт, Свети Влас, Бугарија

Sveti Vlas, Бугарија – ID 13415
Површина 44 m2
Достапно 1+кк
Спрат 5/5
Море 300 m
услуга 14 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме простран 1-собен стан со вкупна површина од 44 м2, сместен во петтиот петкатен комплекс Crown Fort Club во Свети Влас, Бугарија. Овој убав стан се наоѓа на само 300 метри од прекрасната плажа и е погоден за живеење и изнајмување преку целата година. Распоред: дневна со кујна, бања со тоалет и балкон со поглед на зеленилото.

Комплексот Crown Fort Club нуди широк спектар на објекти, вклучувајќи ресторани, барови, базени, детски игралишта и велнес центар и е идеален за семејства и поединци.

Надоместокот за одржување е 14 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Свети Влас е пријатен град во подножјето на Старата рамнина, 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има прилично интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот подем. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни споменици. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег.

Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.

Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен. Температурите од 15 степени се забележани во средината на декември во изминатите неколку години. Зимата овде не трае повеќе од еден месец. Идеален избор за употреба во текот на целата година, климата докажано многу добро придонесува за здравјето на луѓето.

Благодарение на тоа што градот се наоѓа на падина, можете да го посетите пошумениот планински венец и да направите пријатна прошетка. Цените овде се многу поволни. Пријатното време во комбинација со влажниот морски воздух е идеално за секој кој сака да ужива во пријатен одмор во околината. За овие туристи, Свети Влас нуди пријатна алтернатива. Овде можете да ја впиете уникатната атмосфера и да уживате во познатото гостопримство на локалните жители. Свети Влас е идеално место за оние кои сакаат да поминат мирен одмор во прекрасна природа, како и за семејства со деца.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
44 m2
Корисна површина
38 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
230 m
Бар
160 m
Училиште/градинка
1 km

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

1 соба со поглед на море и базен, комплекс 5*, Ахелој
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
25 m2
1+кк
4/5
50 m
30,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 1 соба со поглед на море, прва линија, комплекс Midia Resort, Aheloy
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
37 m2
1+кк
1/6
30 m
40,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба, поглед на море, ниска такса за одржување, Бјалата Лагуна, помеѓу Балчик и Каварна
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
40 m2
1+кк
4/5
300 m
40,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00