4 соби со прекрасен поглед на море, 2 бањи, голема тераса, Исла Плана

Isla Plana, Шпанија – ID 5196
179,995 Евра
Површина 75 m2
Достапно 4+кк
Спрат 5/5
Состојба Готово

Инвестирајте во овој стилски стан на горниот кат. Уживајте во прекрасниот поглед на заливот Мазарон од приватниот солариум на покривот, идеалното место за уживање во зајдисонцето и одмор на мебелот во градината, просторот за релаксација или готвење на оброк на скара. Терасата е исто така опремена со градинарски мебел и поглед на море, што го прави воодушевувачки надворешниот простор на овој имот.

Диспозиција:

Три спални соби, секоја со големи вградени гардероби.

Две бањи.

Целосно опремена кујна со прекрасни гранитни работни површини и многу простор за складирање.

Отворен салон кој создава воздушен, простран простор за живеење.

Покрај тоа, имотот има и удобен шкаф за складирање под скалите и клима уред во дневната соба и сите три спални соби. Низ имотот има и двојни застаклените прозорци. За допир на луксуз, комунален базен и џакузи го опкружуваат станбениот комплекс.

Локација:

Овој имот се наоѓа во прекрасните ридови Мојон, на само неколку минути од плажата Исла Плана и заливот Мазарон, што го прави идеална локација за семејства и луѓе кои сакаат да ја искусат убавината на Шпанија во нејзиниот врв.

Специјалност на Мазарон се неговите плажи кои не се од овој свет: плажата Болнуево, Плаја дел Кастелар, плажата Нарес и Плаја де Рихуете, да наведеме само неколку од местата што се протегаат на 35 километри главно недопрено крајбрежје. Ако сакате да останете активни, се нудат многу спортови на вода, како што се едрење, нуркање и риболов.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
75 m2
Корисна површина
66 m2
Тераса
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00