4 соби, Прекрасен стан во центар, 10 минути од море, Торевиеја, Шпанија

Torrevieja, Шпанија – ID 12823
136,000 Евра
Површина 111 m2
Достапно 4+кк
Спрат 1/4
Море 900 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Исклучителна можност да купите елегантно опремен имот во центарот на Торевиеја, во срцето на шпанскиот брег. Идеалната локација, на само 10 минути пешачење од прекрасната морска плажа, го прави овој имот совршено приморско живеење.

Овој имот од 110 м2 нуди традиционален дизајн со модерен шмек. По влегувањето во заедничките простории, ќе ве пречека вкусно уредена сала која ќе ве одведе до срцето на оваа куќа. Просторите се внимателно уредени, создавајќи пријатна средина за секојдневниот живот.

Сместен на првиот кат, овој имот е целосно подготвен за непосредна вселување. Тој нуди три пространи спални соби и две бањи, обезбедувајќи многу простор за удобно и стилско живеење. Одделно опремена кујна обезбедува максимална удобност и функционалност.

За квалитетот на овој имот сведочи годината на градба 2004 година, додека еден паркинг простор гарантира практичност за сопствениците на автомобили. Ориентацијата кон југ обезбедува многу природна светлина и топлина.

Друга предност се ниските комунални такси од 118 евра по квартал, што придонесува за достапноста на оваа понуда.

Овој имот е идеален избор за оние кои бараат комбинација на удобност, елеганција и погодна локација. Дозволете да бидете понесени од атмосферата на медитеранскиот живот и започнете ново поглавје во овој неверојатен дом во Торевиеја.

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
4+кк
Површина
111 m2
Корисна површина
110 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
140 m
Доктор
360 m
Кафетерија
140 m
Ресторант
40 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
80 m

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

Пространи апартмани со поглед на терените за голф и Јадранското Море
поглед на море атрактивна локација
105 m2
3+кк
2/3
700 m
740,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна вила со базен во заливот Луштица во Црна Гора
поглед на море атрактивна локација
338 m2
5+кк
900 m
3,482,000 Евра
Šipka vpravo
Станбена куќа со прекрасен панорамски поглед на морето и островите во Станиќи
поглед на море атрактивна локација
600 m2
Друго
500 m
580,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна куќа со базен во заливот Луштица во Црна Гора
поглед на море атрактивна локација
176 m2
5+кк
800 m
1,652,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00