4 соби, градска куќа во пристаништето, Пуерто де Мазарон, Шпанија

Puerto de Mazarrón, Шпанија – ID 5413
149,000 Евра
Површина 151 m2
Достапно 4+кк
Море 1 400 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме двокатна куќа со солариум на покривот во совршена состојба. Има 3 спални соби, 2 бањи, помошна соба, пространа дневна соба, многу голема комплетно опремена кујна и се наоѓа на само неколку минути од прекрасните плажи на заливот Мазарон и локалните удобности. На приземје има дневна, трпезарија, кујна, остава и едно од двете купатила. Големата дневна соба е комплетно наместена. Од дневната соба има пристап до пространа, комплетно опремена кујна со трпезариска маса. Од кујната има пристап до задниот дел од куќата, кој гледа на улица, до заедничката тераса. На првиот кат има три спални соби и голема бања. Бањата има када. Главната спална соба има вградена гардероба и голем балкон, што ја прави просторијата лесна и светла. Сите спални соби се опремени. Има солариум на покрив со приклучок за вода и струја, а имотот има и просторија за складирање. Овој имот се издвојува по својата совршена локација, бидејќи е на само неколку минути од двете плажи и сите локални удобности. Се наоѓа во мирна област во пристаништето Мазарон.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Мазарон е една од традиционалните дестинации за сонце и плажа во регионот на Мурсија, бидејќи има повеќе од 35 километри крајбрежје, од кои повеќето се недопрени. Голем број плажи во заливот Мазарон се наградени со сино знаме благодарение на квалитетот на капењето и услугите.

Плажите на Мазарон се сертифицирани од брендот Q за квалитет за следните плажи: плажа Баија, плажа Болнуево, плажа Кастелар, плажа Нарес & засилувач; Плажата Рихуете.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
151 m2
Плац
148 m2
Корисна површина
149 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
150 m2
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
1 km
Кафетерија
240 m
Ресторант
150 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
420 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00