3 соби во комплексот Св. Денот на вљубените, топ локација, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 5604
117,000 Евра
Површина 105 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/6
Море 300 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме прекрасни 3 соби во затворениот комплекс Св. Валентин, блиску до крајбрежното шеталиште и многу места за забава и продавници. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалети, два балкони. Станот има дарежлива површина од 105 м2, се наоѓа на трет кат од шест ката. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Оддалеченоста од плажата е само 300 метри. Сите удобности и забава се на непосредна близина. И покрај неговата близина до шеталиштето на одморалиштето со голем број забавни содржини, комплексот се наоѓа во мирна област. Инфраструктура и граѓански погодности во околината: уреден простор, рецепција, кафуле, ресторан, обезбедување, базен, продавница, паркинг. Надоместокот за одржување е 10 евра/м2 годишно. Стан погоден за целогодишно живеење или издавање.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
105 m2
Корисна површина
92 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
240 m
Доктор
430 m
Кафетерија
260 m
Ресторант
190 m
Бар
250 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00