3 соби во градба, 80м од море, со базен и подземна гаража, одлична локација, Голем, Албанија

Durres, Албанија – ID 9238
102,880 Евра
Површина 81 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/6
Море 80 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Ви нудиме 3-собен стан во нов проект во завршна фаза на градба, во Голем, Албанија. Вкупна површина 81,2 м2. Се наоѓа на 5ти станбен кат. Распоред: ходник, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Проектот нуди подземен паркинг и приватен базен со простор за релаксација. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа на околу 80м од морето. Проект со површина од 900 м2. Зградата ќе се состои од 5 станбени ката и ќе биде завршена во 2024 година. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате. Одлична локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор и живот: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и многу повеќе.

Огласената цена ги покрива трошоците поврзани со ракување со правната услуга.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...).

Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и постпродажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Градот Голем е мал град кој се наоѓа на брегот на албанската ривиера. Огромна предност на одморалиштето Голем во Албанија е одличната пристапност и добрата цена за одмор. Одморалиштето Голем е погодно за семејства со деца, парови и поединци. Тивко и во исто време интересно место. За време на реформата на локалната самоуправа во 2015 година, таа стана подделница на општина Каваје. Областа покрај брегот е една од главните дестинации на плажа во Албанија, со многу одморалишта и хотели. Голем доживеа брз развој.

Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Повеќе слични понуди за недвижнини можете да најдете на нашата веб-страница.

Спрат
5
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
81 m2
Корисна површина
81.2 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
50 m
Доктор
4 km
Кафетерија
130 m
Ресторант
60 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00