3-собен стан со лифт и балкон, центар на градот, Mazarrón

Mazarrón, Шпанија – ID 5344
Површина 55 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/5
Состојба Готово

Ви нудиме комплетно наместен стан во центарот на Мазарон!

Овој имот е веќе со вкус наместен и има корист од тоа што е опремен со лифт и е во беспрекорна состојба. Сите соби се многу светли, осветлени со природна светлина, што на станот му дава чувство на отвореност и простор.

Имотот вклучува:

Дневната соба, опремена со софи и трпезариска маса и столови, е идеално место за одмор и забава на гостите. Има и директен пристап до балконот од дневната соба.

Кујна со отворен план со бар за појадок. Просторот е веќе опремен и има доволно простор за складирање и работа. Целата бела техника е вклучена во станот.

2 спални соби. Големата и светла главна спална соба има вградени гардероби и пристап до терасата, а втората спална соба има живописни кревети на спрат.

Семејна бања со туш.

Не ја пропуштајте оваа фантастична инвестиција!

Локација:

Овој имот има предност што е на одлична централна локација и во исто време во помирен дел на Мазарон. Уживајте во придобивките од градот и пристаништето пред да одите на кратко возење до прекрасните плажи на Пуерто де Мазарон.

Специјалност на Мазарон се неговите плажи што не се од овој свет: плажата Болнуево, Плаја дел Кастелар, плажата Нарес и Плаја де Рихуете, да наведеме само неколку од местата што се протегаат на 35 километри главно недопрено крајбрежје. Ако сакате да останете активни, се нудат многу спортови на вода, како што се едрење, нуркање и риболов.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
55 m2
Балкон
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00