2 соби со огромна тераса и две кујнски единици во прекрасниот комплекс Green Paradise, Приморско

Primorsko, Бугарија – ID 5883
67,000 Евра
Површина 61 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/5
Море 450 m
Состојба Готово

Нудиме комплетно опремен 2-собен стан во близина на плажа (450 метри), воден парк (150 метри) и централно градско шеталиште (250 метри), сместен во приватниот комплекс Зелен Рај во Приморск, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Распоредот е следен: влезен хол, дневна соба со кујна и софа кревет, друга дневна соба со кујна и софа кревет, бања со тоалет и огромна тераса до која може да се пристапи од сите соби. Терасата изгледа многу убаво и пријатно како приватен двор со многу зеленило. Станот се наоѓа на приземје од пет ката и е со големина од 61 м2. Изложеноста е југоисточна, станот е многу светол и пријатен во текот на целата година. Green Paradise е станбен комплекс за целосен летен одмор покрај море и целогодишно живеење, сместен на живописната локација на одморалиштето Приморско. Областа е опкружена со дабова насада. Комплекс со префинет затворен простор, на кој има надворешен базен со зона за релаксација, рецепција, скара, детско игралиште. 24/7 обезбедување и видео надзор. Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно. Имот погоден за целогодишно живеење и за издавање. Многу добра цена! Препорачуваме!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.

За Приморско: Најдолгите песочни плажи на брегот на Црното Море кои се протегаат на повеќе од 10 километри, гостопримството на локалното население и можноста за комуникација на чешки, ова се само неколку причини зошто Приморско привлекува многу туристи секоја година. Првично мало рибарско село на 50 километри јужно од туристичкиот град Бургас, стана популарно туристичко одморалиште за повеќето чешки туристи. Овде ќе ја најдете една од најдолгите и најубавите песочни плажи на бугарската ривиера, кои се познати по белиот песок, чистата вода и постепеното влегување во морето.

Од 1994 година Приморско е носител на симболот Сино знаме. Синото знаме е симбол кој означува плажи или пристаништа кои ги исполнуваат еколошките стандарди. За да се добие знамето, потребна е чистота на водата и рециклирање на отпадот, плажите исто така мора да имаат пристап без бариери и да бидат опремени со медицински установи, информативен центар, елементи за забава, тоалети и кабини за пресоблекување.

Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
61 m2
Корисна површина
53 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
220 m
Доктор
320 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
20 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00